Kasutustingimused

 

1. E-poest on võimalik osta kaupu, valides õige värvitooni ja lisades toote ostukorvi. Kaupu ei saa osta kui toote juures on märkus: „toodet pole enam laos sellises variandis, kuid on saadaval teisi“. Kui Teid huvitab toode mida hetkel saadaval ei ole – soovitame pöörduda meie poole e-kirja teel, info@kitchen24.ee või telefonitsi +372 5550 9561, et saada infot toote saabumse kohta või esitada eritellimus.


2. Tootepildid on illustreeriva tähendusega.


3. Toodete hind ja saadavus võib muutuda.  Ostjale kehtivad tellimuse esitamise ajal kehtinud hinnad.  Kui tellimuse täitmine ei ole võimalik, võtab e-pood ostjaga ühendust ja tagastab raha. E-pood jätab endale õiguse tehingust taganeda kui kauba hind on kuvatud valesti (tehniline viga, inimlik eksitus vms). Sellisel juhul tagastatakse raha ostjale.


4. Kui ostjal on kehtiv voucheri (KUPONG) sooduskood, tuleb tuleb alustada toote ostmist, minnes lingile "Lisa ostukorvi" ning sooduskood sisestada lahtrisse „kupong“ ja vajutada „ok“ nuppu. Süsteem kuvab uue soodushinna.


5. Ostja valib kohaletoimetamise viisi ja koha (Smartpost, DPD Kuller või kauplus Kulp). Postikulud lisatakse toote hinnale.


6. Toodete eest saab maksta läbi sobiva pangalingi,kaardimakse või pangaülekandega. Kui tellimuse eest ei tasuta 2 tööpäeva jooksul, on e-poel õigus tellimus tühistada.

7. E-poe koostööpartneriks, maksete vastuvõtjaks (läbi pangalinkide ja kaardimaksete) on Maksekeskus AS. 

8. Tasuda saab ka kasutades Liisi järelmaksu. Täpsemalt infot Liisi järelmaksu kohta leiab lehelt www.liisi.ee või telefonilt 675 5055. Liisi järelmaksu taotlemise juhend asub siin.

 

9.  Toodete eest saab maksta ka läbi DPD Kuller pakutava teenuse “Maksmine kauba kättesaamisel“ COD (cash on delivery).

  •  Peale tellimuse ja oma andmete sisestamist meie e-poes valite saatmisviisiks DPD Kuller.
  •  Makseviisiks valite “Maksa kättesaamisel“
  •  Kauba tellimuse kinnitus saadetakse Teile e-mailile, kus näete täpset summat, mida peate kullerile üle andma.
  •  DPD Kuller toob Teile kauba ja Teie maksate sularahas kullerile summa, mis oli Teile saadetud tellimuse kinnituse peal.
  • Kullerile saab tasuda nii sularahas kui pangakaardiga. 
  • Kuller väljastab dokumendi tõestamaks, et olete kauba kätte saanud ja selle eest tasunud.
  • Rohkem infot DPD kullerteenuse kohta leiab lehelt https://www.dpd.com/ee_eraklient või telefonilt 6130012

Tähtis teada:

* „maksmine kohapeal“ teenust saab kasutada ainult juhul, kui valite saatmisviisiks DPD Kulleri.

* Kauba eest sularahas tasumisel kullerile peab olema täpne raha!

* Kontrollige, et andmete sisestamisel oleks õige aadress, telefoninumber ja e-maili aadress!

* Kogu kauba maksumus COD sularaha teenuse korral ei tohi olla suurem, kui 1278 eur koos km-ga!

 

10. Ostja vastutab esitatavate andmete täpsuse eest. Müüja ei vastuta tagajärgede eest mis on põhjustatud ebatäpselt sisestatud andmetest.

11. Kaup toimetatakse kohale 2-6 tööpäeva jooksul.

 

12. Kui soovite osta toodet ettevõtte nimele, kirjutage Ostukorvis andmeid täites  "Eesnimi või ettevõtte nimi" lahtrisse ettevõtte nimi ning "Perekonnanimi" lahtrisse isiku nimi, kellega kontakteeruda. 

 

13. Ostjal on õigus 14 päeva jooksul teatada e-poele soovist lepingust taganeda. Tagastatav toode peab olema komplektne, originaalpakendis ja kaup ei tohi olla kasutatud. Ostja tagastab kauba ja tasub transpordikulud. Kaup tuleb tagastada „Home Decor“ lattu, Valukoja 25, Tallinn. Kauba tagastamiseks palume saata e-kiri eedressile info@kitchen24.ee koos järgnevate andmetega: Tagastatav kaup, arve number, pangakonto number, kuhu raha tagastada. Raha tagastatakse mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.


14. Home Decor vastutab toodete mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul alates toote ostjale üleandmisest. Pretensiooni esitamise aeg eraisikule on 2 aastat. Selle aja jooksul, juhul kui kaebus on õigustatud,  on ostjal õigus toote tasuta remondile. Home Decor ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud väärkasutusest ja toote normaalsest kulumisest. Ostja peab esitama ostudokumendid, mis tõendavad ostu kuupäeva ja et kaup on ostetud Home Decor OÜ´st.  Juhul kui tootelt on eemaldatud seerinumber, ei kuulu võimalikud kaebused puuduste kohta rahuldamisele.  Kaupade puudustega seotud kaebused palume aata e-kirjaga aadressile info@kitchen24.ee.


15. Kui ostetud toode vajab järelteenindust, hooldust vms, võib selle tuua Home Decor OÜ lattu  Valukoja 25, Tallinn, 11415 või leppida e-poega kokku mõni teine mõlemale poolele sobiv koht (Kitchenaid´i füüsiline müügipunkt).

Privaatsus & andmekaitse:

E-poe külastamise ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ning neid ei edastata kõrvalistele isikutele v.a. seaduses ettenähtud juhtudel. Kliendi isikuandmeid mis on vajalikud kauba edastamiseks kliendile, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele. Juhul kui makseviisiks valitakse järelmaks, on e-poelõigus edastada kliendi isikuandmed vastavale järemaksu osutavale ettevõttele.

E-poe koostööpartneriks pangalingimaksete ja kaardimaksete vastuvõtmisel on Maksekeskus AS. Kasutamistingimustega nõustumisel, nõustub ostja, et Maksekeskus AS töötleb ostja isikuandmeid, teenuse ostutamiseks vajalikul viisil, vormis ja ulatuses.

Ostude eest tasumisel on andmeside pankadega krüpteeritud, seega puudub veebipoel ligipääs ostja personaalsetele pangatunnustele.

 

Kui Teil on küsimusi, vajate tootekonsultatsiooni vms, palume Teile meiega ühendust võtta e-kirjaga info@kitchen24.ee või telefonitsi  +372 5550 9561.